Чим цієї суботи здивує Тульчинців новий фестиваль «Від Щедрика до Carol of the bells»

16 листопада, у суботу, о 14.00 у м. Тульчині відбудеться відкриття оновленого Музею-квартири Леонтовича та пройде перший фестиваль мистецтв «Від Щедрика до Carol of the bells»!

Вже о 15.00 стартує велике хорове шоу за участю шести хорових колективів, театру вогню «East fire show» з Харкова, Центру пісочної анімації «MS-ART», DJ Muzon та багатьох інших виконавців.

У грандіозному хоровому шоу-марафоні, якого ще не було в Україні прозвучать десятки варіантів «Щедрика» – від класики до року й електронної музики! Під грім ударних, у акапельному варіанті і навіть у виконанні китайців!

На ваших очах «Щедрик» оживе у феєричному вогняному шоу та приголомшливій пісочній анімації, а маловідомі композиції геніального Подільського Баха у спецпроекті «Леонтович. Ukrainian Live» виконає знаменитий «Ukrainian festival choir»!

Спеціальним гостем фестивалю стане хорова капела, яку заснував Микола Леонтович 100 років тому.

Всіх учасників об’єднає неповторний «Щедрик», який у різних версіях представить кожен колектив. А після виступу учасники програми обов’язково відвідають оновлений музейний простір і заспівають «Щедрик» у місці, де він народився.

Під час фестивалю буде презентовано великий зріз української хорової музики від 17 до 21 сторіч.

Такого хорового шоу-марафону в Україні ще не було!

Хедлайнери фестивалю – знаменита Державна чоловіча хорова капела імені Ревуцького. Цей унікальний хор цінують в Україні та знають у всій Європі. Співаки капели виконують музику різних стилів та напрямків. За версією журналу «Viva» чоловіча капела Ревуцького – «Золоті голоси України», які готують величезну кількість яскравих музичних сюрпризів для глядачів!

Особливою родзинкою фестивалю стане виступ Народної жіночої хорової капели «Соломія» спільно з Центром пісочної анімації «MS-ART» та ще й у електронному супроводі DJ Muzon. Нестримна енергія молодих музикантів з Вінниці зарядить вас на цілий фестивальний день.

У 2017 році керівник хору Назарій Давидовський став ініціатором світового флешмобу #Щедрик100challenge та зміг зібрати 178 кліпів, частина яких буде презентована під час фестивалю.

Ukrainian festival choir з проектом «Леонтович. Ukrainian Live» – проект молодих завзятих музикантів, метою яких є пропагування маловідомої української музики. На фестивалі окрім українських хорових композицій пролунають африканський спіричуелс «Sia hamba» та американські різдвяні пісні.

Хорова капела із Сум, у якій співають студенти з Китаю, що навчаються в Україні, презентує підбірку інструментальної музики у акапельному виконанні. Соліст Чжан Лянхун неабияк здивує усіх виконанням українських народних пісень, зокрема «Полетів би на краї світу».

Нестримним драйвом усіх запалить виступ хорової групи Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької філармонії. До вокальної програми музиканти запросили виконавців на ударних інструментах. Драйвові ритми, чистий вокал та шалений темперамент – виступ цих виконавців ви запам’ятаєте назавжди!

Знаменитий театр вогню East fire show – переможець проекту «Україна має талант», відомий своєю щорічною участю у OPERAFEST TULCHYN та виконанням всесвітньовідомих мюзиклів «Танець вампірів» і «Чикаго», підготував для фестивалю спецпроект на музику Миколи Леонтовича, яка інтерпретується крізь призму сучасної електронної музики.

Тому не майте сумнівів провести суботній теплий день у Тульчині на фестивалі «Від Щедрика до Carol of the bells», вхід на який буде вільний для усіх!