14 червня в приміщені Тульчинської районної ради відбулася 23 сесія 7 скликання. Серед запрошених на сесії були присутні депутат обласної ради Андрій Мельник, керівники структурних підрозділів РДА, районної ради та інші.

В ході засідання депутати розглянули 39 питань порядку денного, які стосувалися ходу виконання районної Програми «Питна вода на 2006-2020 роки»; звіту постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів; Програми зайнятості населення Тульчинського району на 2018-2020 роки; внесення змін до районного бюджету на 2018 рік; та інші…

Гарячою темою стало питання затвердження технічної документації ТОВ “Агро Еталон Плюс” щодо земельних ділянок. Депутат міської ради Швейбиш Ю.І. без наданого йому слова почав виборювати право на ділянку, яку начебто на його думку мали кинути на аукціон, а не залишити у попередніх власників в оренді. Він навіть не звертав уваги на зауваження головуючої та депутатів районної ради і продовжував дискусію на повищених тонах не даючи можливості ні пояснити, ні виправдатись та попередив всіх готовитись до суду. Депутати райради не підтримали жодного питання стосовно ділянок товариства, після чого пан Швейбиш встав з місця і почав виходити з залу та на останок сказав: “У вас три класа образования – учитесь”.

Більшість депутів районної ради знову не дослухались до здорового глузду та не затвердили технічної документації  земельних ділянок водного фонду на що не мали права, які перебувають в оренді Неплюєва С.В..

Голова сільської ради Баленко О.В.  повідомила, що Кинашівська сільська рада подала позов до суду на Вінницьку облдержадміністрацію про скасування двох розпоряджень голови ОДА та просила відтермінувати питання про оренду до моменту прийняття рішення адмінсуду, але відповідних документів на прохання головуючої Баленко не надала.

Неплюєва С.В. на засідані сесії не було по причині того, що в нього сталася велика біда, захворів його син в якого саркома стегнової кістки, по простому – рак, тому його інтереси представляла на підставі доручення Монастирська В.П, яка в свою чергу пояснила, орендар має на руках два погодження обласної адміністрації на пролонгацію договору та відмовився на користь громади від одного ставка, щоб задовільнити потреби рибальства.

Кульмінацією сесії були питання про реоганізацію Тульчинської стоматологічної поліклініки та переукладання контракту з Баскевич Л.С. після чого депутат районної ради склав свої повноваження та зазначив: “З сьогоднішнього дня, я бачу мені тут нема що робити, тому складаю свої повноваження та не являюсь депутатом районної ради і прошу мене більше не турбувати…”

Докладніша інформація далі у відео:

Більше фото ТУТ