Компанія “VIKNAR’OFF” – український виробник якісних металопластикових вікон та дверей

Компанія “VIKNAR’OFF”  займається виготовленням металопластикових конструкцій, що відповідають європейським стандартам якості та безпеки. Ми гарантуємо бездоганний сервіс і прийнятні ціни. Це одна з кращих пропозицій на сучасному вітчизняному ринку.

Якщо Вам потрібні якісні металопластикові вікна та двері, виготовлені по новітній технології, завітайте до офісу компанії, розташованого в місті Тульчин по вулиці М. Леонтовича, 55 (навпроти пожежної частини)! За цією адресою розміщений офіс компанії “VIKNAR’OFF”, яка є лідируючим виробником металопластикових конструкцій. ЇЇ головними принципами являється високий рівень сервісу, дотримання європейських стандартів, бездоганна якість продукції.

Що пропонує відомий виробник? Асортимент продукції різноманітний. Це двері та металопластикові вікна з високоякісного профілю з енергозберігаючими склопакетами. Для них характерна надійність, тривалий період експлуатації, енергоефективність, привабливий дизайн та екологічна чистота. Також в продажу представлені вхідні броньовані двері різної комплектації. Вони мають високі теплоізоляційні властивості та відрізняються міцністю. Ще компанія “VIKNAR’OFF” пропонує покупцям найбільший вибір жалюзі на вікна у нашому місті.

Завітайте до офісу фірми “VIKNAR’OFF” та зробіть замовлення! Компанія пропонує безкоштовний замір та монтаж металоконструкцій за помірною ціною. Телефонуйте за номером 096-983-52-87 або надсилайте листи на електронну адресу golovatukv85@ukr.net.