Президент України П.Порошенко призначив головою Тульчинської РДА Вінницької області Чубу Віталія Володимировича. Про це йдеться в розпорядженні глави держави №118/2018-рп від 17 серпня.
«Призначити Чубу Віталія Володимировича головою Тульчинської районної державної адміністрації Вінницької області з 20 серпня 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства», – йдеться в документі.
Попереднім розпорядженням Порошенко звільнив із посади Миколу Підболячного, який керував районом від грудня 2014 року.
Додамо, що Віталій Чуба до призначення працював начальником Тульчинського відділення Немирівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області.
В. Чуба одружений, виховує двох дітей. Відповідно до поданої в НАЗК декларації, у власності дружини новопризначеного голови РДА є земельна ділянка та авто. Інша нерухомість декларанта – в користуванні, належать іншій особі (тестю) та сільраді.