14.6 C
Munich
Четвер, 24 Вересня, 2020

До Дня міста у Тульчинській ОТГ відбудеться святковий ярмарок «Продукти моєї громади»

Підприємці нашого краю запропонують жителям та гостям міста свій багатий урожай на площі перед ТРЦ «Європейський» у неділю 27 вересня.

Тульчинська ДЮСШ забезпечує фізичний розвиток дітей-сиріт та готує спортсменів для резервного спорту(відео)

Основним завданням діяльності ДЮШС є забезпечения спортивної підготовки дітей, підлітків та молоді, підготовка спортивних резервів для збіриих...

У закладах Тульчинської ОТГ відбулась перевірка дотримання протиепідемічних заходів

На виконання листа Прем’єр – міністра України Д Шмигаля від 04.09.2020 року №37133/0/1-20 Тульчинською міською радою видано...

У Крищинецькому ЗЗСО завдяки реалізації проекту розвитку тергромад проводиться ремонт спортивної зали

За результатами 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад в Крищинецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів реалізується проєкт "Створення...

Вихованці СК «Гепард» стали переможцями Кубку України з бойового самбо серед юнаків

У с.Підгірці Київської області відбувся Кубок України з бойового самбо серед юнаків. В змаганнях прийняли участь близько...

До відділу ведення Державного реєстру виборців можна звернутись через Інтернет

З 1 липня 2020 року набрали чинності положення Виборчого кодексу України щодо можливості подання електронних звернень виборцями...

Як “деребанили” землі депутат міської ради Ю.Швейбиш та депутат районної ради Т.Кішик

На черговій сесії районної ради уже вкотре мали затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки землі, але не тут то було. Чи то депутати районної ради знову не розібрались в суті питання, чи побоялись пана Швейбиша, чи просто хотіли зробили подарунок своїй колезі депутату Кішик Т., яка так старається зробити все можливе і неможливе для себе, «односельчан» та дорогоцінного депутата міської ради Ю.І. Швейбиша.

Цікаво, але не зрозуміло. Тоді коротко про все.

Впродовж багатьох років у Крищинцях за селом є яблуневий сад, що поволі старів і не приносив ніякої користі, нікого не цікавив. Його немовби ніхто й не бачив і не знав про його існування. Та, як кажуть, до пори до часу. Бо тільки наше товариство «Агро Еталон Плюс», яке уже кілька років поспіль здійснює господарську діяльність на території Тульчинського району, його взяло в оренду, а це шість не витребуваних паїв, за цей клаптик землі, де буяють бур’яни і розвіваються селом, розпочалася незрозуміла діяльність «зацікавлених осіб».

І даремно. Наше товариство з обмеженою відповідальністю  – це люди, які вміють і знають як працювати на землі, щоб вона давала віддачу. А головне – вся документація оформлена відповідно до Законів України, діяльність відкрита і доступна. Ми зареєстровані у м.Тульчині по вул.Коцюбинського, 6, кв.36 та присвоєно ідентифікаційний код. Вчасно сплачуємо всі податки, всі люди, яких залучаємо до робіт, офіційно оформляємо при цьому сплачуючи заробітну плату, податки та надходження до пенсійного фонду.

Ось і земельна ділянка у вигляді саду, що в Крищинцях, а це 17.66 Га, надана нам на законних підставах розпорядженням №299 Тульчинської РДА від 27.09.2017 року для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 10 років або до моменту витребування земельних часток (паїв). До розпорядження також додається список прізвищ, імен та по батькові осіб, які не витребували земельні ділянки, їх номери і розміри. Торік у листопаді наше товариство замовило та виготовило  у «Вінницькому науково-дослідному та проектному інституті землеустрою» технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, маємо також відповідні оцінки землевпорядної експертизи від 01.03.2018 року про відповідність технічних документацій вимогам законодавства.

Вважаємо, що дії депутатського корпусу районної ради, щодо не затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок є неправомірними. Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Також хотіли би зазначити, що у рішенні від 20.10.2011 року у справі «Rysovskyy v. Ukraine» Європейський суд з прав людини зазначив, що принцип «належного урядування» передбачає, що у разі, коли йдеться про питання загального інтересу, зокрема, якщо справа впливає на такі основоположні права людини, як майнові права, державні органи повинні діяти вчасно та в належний і якомога послідовний спосіб. На державні органи покладено обов’язок запровадити внутрішні процедури, які посилять прозорість і ясність їхніх дій, мінімізують ризик помилок і сприятимуть юридичній визначеності у правовідносинах, які зачіпають майнові інтереси.

Тож коли справа дійшла, щоб депутати райради на 23-й сесії районної ради 7 скликання затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки землі, (на попередній 22-й сесії позитивного рішення  теж не було) тут все і закрутилось.  Депутат міської ради Ю.Швейбиш та депутат районної ради Т.Кішик почали переконувати головуючу Н.Григорєву та всіх присутніх депутатів у неправомірності дій товариства. У властивій для обох обранців манері сумбурності, а не ділового діалогу, у залі завирували «розборки» (Бо тільки і їх було чути). Мовляв,  все неправильно, тут хочуть незаконно заволодіти землею і тільки аукціон має все вирішити. Невідомо з яких причин запропонований проект рішення повторно не був затверджений та підтриманий більшістю на 23-й сесії районної ради. Знову, головними «гравцями» на даному засіданні були уже знайомі нам Ю.Швейбиш і Т.Кішик. Значна частина депутатів не проголосувала «за», не звертаючи увагу на переконливі слова заступника голови райради Н.Григорєвої та заступника голови РДА В.Побережника.

Виникають цікаві питання, що: депутати районної ради не хотіли розбиратись по суті справи або їм байдуже, як будуть використовуватись не витребувані паї у Крищинцях, можливо це чергові «договорняки», чи просто бояться Ю.Швейбиша і Т.Кішик бо вони мають на них невідомий для нас вплив?

Невже було б краще, якщо і далі заростатиме бур’янами 17 Га не витребуваних паїв і ще близько 10 Га земель пайовиків, які погодились віддати їх в оренду товариству? Хіба було б так погано, аби сплачувались податки до місцевого бюджету і використовувались на користь громади та мали б змогу отримувати не менше 8 % орендної плати від нормативно-грошової оцінки, а жителі села мали б гарантовану роботу і отримували за це гроші? Що керує цими двома особами, яким все не подобається? Чи, можливо, Ю.Швейбиш та Т.Кішик і ще кілька людей, які за одно із ними, хочуть самі орендувати ці землі? Чи вже розпочались передвиборчі гонки і вони таким чином «вибивають» собі голоси?

Ми вважаємо, що розгляд Тульчинською районною радою питання, щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки вище вказаних земельних ділянок, здійснений з порушенням принципу «належного урядування» без дотримання своїх власних процедур, встановлених відповідними нормативно-правовими та локальними актами. На нашу думку, не затвердивши технічної документації, не вказавши жодних зауважень та порушень, при наявності позитивних висновків державної землевпорядної експертизи, депутати порушили наше законне право на розпорядження та використання належним чином виділених нам в законному порядку земельних ділянок.

Бездіяльність Тульчинської районної ради вважаємо протиправною, щодо прийняття рішень по затвердженню технічної документації на земельні ділянки, та зобов’язати стягнути на нашу користь сплачений судовий збір у розмірі 1 409.60 грн. та інші судові витрати на день вирішення справи у суді за рахунок бюджетних асигнувань Тульчинської районної ради Вінницької області.

У нас проста мета: самим працювати і дати можливість заробляти іншим. У нас є професійний колектив з багаторічним досвідом роботи у цій сфері діяльності та сучасне технічне забезпечення, яке дозволяє нам швидко і якісно довести все до ладу. Ми вже на прикладі Тиманівки показали, що можемо зробити добру справу, викорчувавши старий сад у цьому селі, де громада пішла нам назустріч та отримала матеріальну вигоду у вигляді надходжень до бюджету села. Отже, щоб не «в’язати ціпи», не кричати, як це роблять інші, наше товариство буде доводити свою правоту в судовому порядку.

І тоді стане зрозуміло чому частина депутатів уже двічі діяла протизаконно і проти конституційно.

Протокол 23 сесії районної ради 7 скликання від 14 червня 2018 р.

ТОВ «АГРО ЕТАЛОН ПЛЮС»

Ринок нерухомості

Швидкий, зручний та простий пошук нерухомості для будь-якого бюджету. Тел.: (096) 535 -18-00

Будинки

Квартири

Земеля

Бізнес

Читайте також

До Дня міста у Тульчинській ОТГ відбудеться святковий ярмарок «Продукти моєї громади»

Підприємці нашого краю запропонують жителям та гостям міста свій багатий урожай на площі перед ТРЦ «Європейський» у неділю 27 вересня.

До відзначення Дня міста Тульчина-2020 міська рада пропонує план заходів

25 вересня 2020 року 14.00 - Віншування творчої та обдарованої молоді «Таланти Тульчинської громади 2020» (Площа перед Будинком...

Тульчинська ДЮСШ забезпечує фізичний розвиток дітей-сиріт та готує спортсменів для резервного спорту(відео)

Основним завданням діяльності ДЮШС є забезпечения спортивної підготовки дітей, підлітків та молоді, підготовка спортивних резервів для збіриих команд області та України, а...

У закладах Тульчинської ОТГ відбулась перевірка дотримання протиепідемічних заходів

На виконання листа Прем’єр – міністра України Д Шмигаля від 04.09.2020 року №37133/0/1-20 Тульчинською міською радою видано розпорядження №02-06-126 від 09.09.2020 року...

У Крищинецькому ЗЗСО завдяки реалізації проекту розвитку тергромад проводиться ремонт спортивної зали

За результатами 17 обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад в Крищинецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів реалізується проєкт "Створення культурно-спортивного центру с.Крищинці", а саме...

Вихованці СК «Гепард» стали переможцями Кубку України з бойового самбо серед юнаків

У с.Підгірці Київської області відбувся Кубок України з бойового самбо серед юнаків. В змаганнях прийняли участь близько 200 юнаків. До складу збірної...

До відділу ведення Державного реєстру виборців можна звернутись через Інтернет

З 1 липня 2020 року набрали чинності положення Виборчого кодексу України щодо можливості подання електронних звернень виборцями для уточнення інформації Державного реєстру...

Президентом України підписано закон про збільшення мінімальної зарплати з 1 вересня

Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА інформує, що згідно підписаного Президентом України Володимиром Зеленським Закону України «Про внесення змін до Закону України...

Тульчинський ринок закриють через захворювання на COVID працівника павільйону

10 липня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням заступника голови Тульчинської РДА, заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій...