spot_img

Як виглядає Тульчинська районна стоматполіклініка з середини?

spot_img

Я працюю лікарем-стоматологом-терапевтом в Тульчинській стоматполіклініці 20 років, маю дві вищі освіти (за спеціальністю «Стоматологія» та «Економіка підприємства»). Направлена в дану установу на роботу згідно цільового направлення відділу охорони здоров`я Вінницької облдержадміністрації. Хочу розказати про цікаві факти з життя нашого улюбленого закладу.

Спокійним життям наша стоматполіклініка ніколи не жила. Але всі працівники, усі мої колеги йшли на роботу, як на свято. Ніхто, прокидаючись рано, ніколи не задумувався, що сьогодні такого чекає на мене вже від керівника. Тому що керівник мав дуже добру душу, був порядною, вихованою, інтелігентною та тактовною людиною, Людиною з великої літери. Це наш улюблений і шанований усіма Володимир Олександрович Олійник. Як шкода, що його вже багато років не має з нами, як шкода, що в один мить його життя обірвалось так рано. Весь колектив наш стоматологів, які хоч один день пропрацювали під його керівництвом, щодня згадують його теплими словами, та й надалі будуть ще згадувати, окрім однієї людини. Згодом ви, читачі, зрозумієте, про кого йде мова.

Тульчинська стоматологія

Колектив… Колектив був чудовий до тих пір, поки керівником був Олійник В.О. Не без того, усе було, але настільки всі були щирими, добрими, а, головне, веселими. Зі смертю Олійника зникло все, розчинилося, наче не було нічого. Це зараз ми, працівники, розуміємо, як добре нам було в ті часи, і Зіна Миколаївна (дуже суворий гол.бухгалтер) – це просто «квіточки» проти деяких осіб, що зараз працюють у відділі бухгалтерії.

Ну що ж, приступаємо до найцікавішого та, водночас, найбруднішого. Коли піднялось питання, кому ж бути головним лікарем, остаточного рішення районної ради не було. Півроку дану посаду займав Зозуляк Б.М., краще б він так і залишився, гіршим би точно вже не було б. Але що вже казати, настала епоха «Баскевич», епоха «бруду, підлості, підстав, принижень, пліток» (це ще м`яко сказано). Але це ще не головне, в свої брудні та гидкі ігри Баскевич втягувала працівників стоматполіклініки, складаючи на неугодну їй людину кляузу, і залякуванням та шантажем заставляла всіх підписувати її.

Скільки тільки хороших професіоналів своєї праці, Баскевич своїми діями заставила написати заяви про звільнення за власним бажанням. Не можу, щоб не назвати їх, бо це шановані люди м.Тульчина: Сметанська К.А., Мунтіян В.Л., сім`я Гуленків, Нейман Л.М., сім`я Дзяд. Нещодавно звільнилась зав. лікувальним відділення Нарусевич В.С. Ці люди, в розквіті своїх сил та професійних можливостей, могли ще багато років працювати в стоматполіклініці, але не дали, тобто не дала одна особа, яка відчула владу та, вибачте за вираз, «дорвалась до корита».

IMG_20180709_083149

10 років я працювала на 0,5 ставки, усі вище названі лікарі розрахувались з місця роботи. Так як мені не йшов повний стаж, я неодноразово зверталась до Баскевич , щоб мені додали частину ставки. Щоразу відповідь – «нет, ничем помочь не могу» і своїм фірмовим рухом руки «выйди вон из кабинета» вона давала зрозуміти, «что просто так ты ставку не получишь». І їй все одно було, чи в тебе цільове направлення, чи на твоєму забезпеченні неповнолітня донька, чи в тебе не зараховується повний стаж. А цим часом вона приймала на роботу нових працівників, а мені продовжувала твердити, «что нет ставки».

У принципі, Баскевич Л.С., опосередковано своїми діями, своїм зловживанням влади та беззаконням у своїх рішеннях, сама підштовхнула мене, щоб я зверталась по допомогу у різні інстанції. По збігу обставин, у той час звертались по допомогу у різні органи влади медсестри, санітарка та бухгалтер. От тут починається найцікавіше. Мене зрозуміють ті, хто звертався по допомогу в місцеві та районні органи влади. Це, все одно, що ломитися в зачинені двері. Усі, як під копірку, у формі одного абзацу відповідають, що порушень зі сторони головного лікаря Баскевич Л.С. не має. Ми настільки були зневірені у цій владі, що просто вже не залишалось надії на справедливість. Одна єдина інстанція, тоді вона мала назву КРУ у Вінницькій області вивело на чисту воду корупційні діяння Баскевич Л.С. Це була грандіозна перевірка: нецільове використання бюджетних коштів у великих розмірах. Хтось подумає, що це 1.000 грн, а може 10.000 грн чи 100.000. Ні, мої хороші читачі, Ви помиляєтесь, ця сума була в кількості 500.000 грн (на той час, у 2008 році, це 100 тис $). І знаєте, яке покарання Баскевич отримала за це – а ніяке, просто догану, яку автоматично було анульовано протягом року. Велике, превеличезне «дякую» потрібно говорити нашим правоохоронним органам та суддям за таке рішення.

Я отримала таки свої додаткові 0,25 ставки, медсестри та санітарка теж домоглися свого – вони не були скорочені. Але після цього, Баскевич Л.С., поставила собі за мету будь-якими методами позбутися мене як працівника, тому що саме мене вона вважала винною в тому, що КРУ викрило всі її махінації. Не бухгалтера, яка багато чого знала, а саме мене. Такі перевірки КРУ були і в 2011 р., і в 2013 р., і в 2018 р., і постійно нецільове використання бюджетних коштів.

IMG_20180709_083140

За ці 10 років я багато чого пережила і перетерпіла. Але те, що відбувалось цей останній рік, мені здається мало б хто витримав. Усе почалось з того, що я звернулась по клопотання на проходження медсестринської практики на базі Тульчинської стоматполіклініки протягом двох тижнів для своєї доньки, студентки 2 курсу ОНМедУ. Знаєте, що зробила Баскевич зі своїми вірними їй помічниками, – викликали наряд поліції, наговорили, що я порушую громадський порядок і мені навісили 173 статтю (дрібне хуліганство), а, крім цього, ще й догану (хоча я звернулась у свій неробочий час). Звісно, я звернулась до суду. Допоміг апеляційний суд Вінницької області, та скасував рішення Тульчинського районного суду.

IMG_20180709_083110

Навіть Баскевич організувала колективні збори, на яких були присутні два представники поліції. Їй мало було догани по 173 ст., – «она хотела крови». Я не ходила на ці збори, але згодом ознайомилась із протоколом цих зборів, скільки я цікавого дізналась про себе від своїх колег. Просто поважаю людей, які говорять правду в очі. Хоча, з іншої сторони, я на своїх колег зла не тримаю, бо розумію, що не з власної волі вони так поступали, і різного роду брудні кляузи підписували.

За 15 років свого керування Баскевич Л.С. зробила ремонт тільки у своїх двох кабінетах, пандус та сходи до рентген-кабінету в такому стані, що здорова людина може стати інвалідом, а туалет районної стоматполіклініки – це, взагалі, архітектурний шедевр, місце ідеальної чистоти та бездоганних ароматів. Мені здається, що в безкоштовному туалеті на вокзалі кращі умови, ніж в нашому медичному закладі.

Сесія Тульчинської РДА - обрання заступника

За 15 років Баскевич Л.С. усе дороге, усе найсучасніше та найякісніше в стоматології, закуповувала за бюджетні кошти тільки для себе, хоча працює на 0,5 ставки лікаря-стоматолога, крім ставки головного лікаря. Іншим лікарям доставався мізер у вигляді простого цементу.

Неозброєним оком видно, що Тульчинська стоматполіклініка не відповідає жодним санітарним нормам та нормам протипожежної безпеки. Лікарі не забезпечені належним чином усім необхідним для якісного прийому пацієнтів, 90 % усіх стоматологічних витратних матеріалів, інструментів та обладнання закуповують за власні кошти, бо інакше не буде чим працювати. Але це не зупинило Баскевич Л.С. протягом останнього року видати вірного своєму бухгалтеру премії в загальній сумі 9,5 тис грн.. та закупити систему відеоспостереження на суму близько 30 тис грн.. Яка така гостра необхідність була в цих відеокамерах, ніхто з працівників так і не знає.

IMG_20180709_074656

Баскевич пов`язує введення відеоспостереження зі змінами істотних умов праці. Згідно чинного законодавства такі зміни можуть бути тільки у випадку зі змінами в організації виробництва (реорганізація нашої стоматполіклініки відбудеться тільки з 01.01.2019 р.). Але для Баскевич закон – це ніщо, в неї діють власні закони, власні правила та методи керування. А районна рада та адміністрація – це, взагалі, їй не авторитет і не указ.

Баскевич видала попередження усім працівникам, якщо хтось не дасть згоди на відеоспостереження, то звільнить з роботи. Тому під страхом втратити свою роботу, усі, крім мене, підписались. Так, 05.05.18 р. зі мною по цій причині мали розірвати трудовий договір, незважаючи на те, що на моєму забезпеченні донька-студент, що я єдиний працюючий член сім`ї, що в мене стаж роботи на одному місці 20 років, що я маю дві вищі освіти.

Сесія Тульчинської РДА - обрання заступника

Звернулась по допомогу до депутатів районної ради на комісії щодо питань, які будуть розглянуті на наступній сесії, бо до пані Григорьєвої Н.І. (зам. голови районної ради) не має чого звертатись, для неї Баскевич дуже «мудрий та розумний керівник». Тільки, видно, мудрість та розум, по розумінню Григорьєвої Н.І., проявляється у аферах із бюджетними коштами, у підлості та брудних іграх зі своїми підлеглими, у приниженні та залякуванні своїх працівників, у свавіллі та беззаконні. Депутати, звісно, вислухали мене, деякі в кулуарах районної ради, навіть, зізналися мені, що Баскевич вже давно визріла план мого звільнення.

Вона, навіть, до бувшого зека звернулась по допомогу, щоб той зі своєю жінкою залякали мене, що в один із прекрасних днів я не дійду додому і працювати в Тульчинській стоматполіклініці не буду. Донька моя до цих пір боїться за моє життя. А шукати місце проживання цієї сімейки Баскевич допоміг славнозвісний юрист з «білого дому». Ця дама, навіть, на комісію приходила, промову вивчила (видно Баскевич написала їй), але депутати її слухати не захотіли.

Сесія Тульчинської РДА - обрання заступника

Не вийшло у Баскевич зі звільненням моїм, то вона придумала зі своєю вірною Катею Паламарчук (зав.кадрами), а спихнемо ми її в с.Крищенці. 06.07.18 р. мені, у кінці моєї зміни, в лікувальному кабінеті №5 кидають на стіл витяг з наказу, що з 09.07.18 р. я працюю в стоматологічному кабінеті в с.Крищенці на базі Крищенецького ФАПу. Це ж треба так боятися мене (бо так діє тільки той, хто боїться людину, та хоче її позбавитись, як працівника, будь якими методами), що відправити мене подалі від себе. Та не має питань, в с.Крищенці теж живуть люди, які потребують стоматологічної допомоги, хоча з якої радості я повинна туди їхати працювати, я так і не знаю. Але повторюю, у Баскевич своє поняття закону.

Зубний кабінет в Крищенцях

Зубний кабінет в Крищенцях

Зубний кабінет в Крищенцях

Оглянувши даний стоматологічний кабінет, якщо можна його таким назвати, я зрозуміла, що в хорошого хазяїна свинарник в кращому стані, ніж він. Таке відчуття, що для крищинецьких жителів у цей так званий кабінет, знесли все зі звалища (фото прикладаються). Про які санітарні норми та норми протипожежної безпеки може йти мова. Гидко було просто там знаходитись. От що для Баскевич сільські люди. Ту нову стоматологічну установку «Ajax», яка була закріплена за мною, на якій я вже працювала рік, кошти на закупівлю якої виділили депутати районної ради згідно моїх звернень-прохань щодо забезпечення мене окремим робочим місцем, Баскевич не дала в село, а забрала у зубного лікаря Михайленка І.М. без його відома закріплену за ним стару обдерту стоматологічну установку, якій більше 20 років.

Зубний кабінет в Крищенцях

Звісно, працювати в тому кабінеті, не може бути й мови. Але мене шокував пан Авраменко О.П. Як керівник району, голова районної ради, у підпорядкуванні якої комунальний заклад «Тульчинська районна стоматполіклініка», він повинен боротися з беззаконням та свавіллям Баскевич.

IMG_20180709_091758

IMG_20180709_093738

Також я звернулась до голови районної держадміністрації по допомогу, усі вони посміялися над черговим наказом Баскевич про моє переміщення у с.Крищенці, звісно, сказали мені наодинці, що це незаконно, але ніяких дій, щоб допомогти мені, із їхньої сторони я не дочекалась. Авраменко О.П. переводить стрілки на депутатів районної ради, і постійно твердить, що «у нього не має повноважень вказувати Баскевич, бо це не радянський час». Виходить, що повноваження є у Баскевич вказувати керівникам району, щоб не пхалися у її «царство стоматології», бо вона там «владычица морская». І вони її слухаються, здогадайтесь, чому. Не керівники району вказуть Баскевич, а вона, така «мудра і розумна».

IMG_20180709_091752

Я просила пана Авраменка О.П., щоб приїхав, як керівник району, в с.Крищенці, подивився на стан кабінету, на що він відповів, щоб я за свої власні кошти викликала санстанцію, що ті склали акт. Прошу, щоб він наказав Баскевич Л.С. не перешкоджати моїй роботі в Тульчинській стоматполіклініці, бо та відключила стоматустановку, і я не маю змоги приймати пацієнтів, а серед них є недоліковані учасник АТО, працівник МЧС та ін.. А пан Авраменко у черговий раз повторює, що не має повноважень, що такі повноваження мають лише депутати, бо обирали Баскевич на посаду головного лікаря.

Звертаюсь до шановних депутатів Тульчинської районної ради. Дайте вже, нарешті, повноваження пану Авраменко О.П., ви його обирали, а повноваження забули дати. Людина не може приймати рішення та віддавати накази без цих повноважень. Хоча це тільки відговорки, насправді Баскевич для нього – це «табу», її не можна чіпати, бо вона недоторкана вже 15 років, і послідуючих 3 роки теж такою буде.

17 позачергова сесія 7 скликання у Тульчинській РДА

А тепер я звертаюсь до шановних жителів м.Тульчина та Тульчинського району. Повірте моєму досвіду, що ніколи наша влада Вам не допоможе, якщо на чаші ваг буде простий працівник і керівник. Це марно витрачений час, здоров`я та сили. Звісно, влада допоможе керівнику. А головне, допоможе керівнику знищити цю людину, особливу ту, яка все життя бореться за справедливість, чесність та правду. От так і вийшло зі мною. Моє загострене почуття справедливості , моя боротьба з корупцією в Тульчинській стоматполіклініці привела мене в с. Крищенці. Таке життя, нічого вже змінити неможливо, підлабузники та «шістки» заполонили світ, керівники-корупціонери процвітають, а влада їх покриває, а від цього страждають працівники закладу.
А від продажності нашої влади району, депутатів районної ради (окрім Харченка В.В.), юристів цієї влади стає на душі так гидко та противно, що вже, навіть, не віриться, що колись щось може змінитись на краще, що наші діти та майбутні внуки будуть мати краще майбутнє. Мені дуже шкода, що наші хлопці-атовці воюють за мирне небо і надію на щось краще, ризикуючи щодня своїм життям, а такі корупціонери, як Баскевич Л.С. процвітають із допомогою керівників Тульчинського району.

Дуже дякую усім читачам. Бажаю усім здоров`я, сил та терпіння у боротьбі за справедливість, чесність та правду.

                                                  Із повагою лікар-стоматолог-терапевт Кондратова І.О.

IMG_20180709_075308

IMG_20180709_075319

IMG_20180709_075344

IMG_20180709_080328

spot_img

Продаж нерухомості в Тульчині та районі

Продаж квартир, будинків, земельних ділянок та об'єктів комерційної нерухомості за максимально ринковою ціною...

У Тульчині капітально відремонтують 1,5 кілометра дороги

Дорога по вулиці Пестеля у Тульчині – одна із 34-ох комунальних доріг, ремонт яких фінансуватиметься за результатами конкурсного відбору. Капітальний ремонт тут уже розпочався. –...

У Тульчинській громаді створюють індустріальний парк

Під індустріальний парк виділили землю біля села Нестерварка У Тульчинській громаді створять індустріальний парк. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької облради. Для започаткування індустріального парку...

В Тульчині планують демонтувати незаконно встановлені кіоски

В Тульчині, проводитимуть демонтаж кіосків, які знаходяться біля входу на ринок, що по вул. Миколи Леонтовича. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Тульчинської Міськради....

Пошук нерухомості

Швидкий, зручний та простий пошук нерухомості для будь-якого бюджету. Тел.: +38 097 747 29 64

Будинки

Квартири

Земеля

Бізнес

Життя – копійка?

З тих пір, як Тульчинський районний будинок культури відзначив своє чудове 50-ліття з дня створення, уже пройшло кілька тижнів. Проте це справжнє урочисте дійство...

Новий паркан здоров’я не додасть

Мої літа уже на зиму повернули. Отож відвідувати лікарню для мене є звичною справою. 5 грудня я також перебувала у поліклініці. Прийшла заздалегідь, щоб...

Тульчин чистий – це дуже просто, було б добре аби про таке знало більше людей нашого міста

Нещодавно я приїхала з-за кордону. Не мандрувала я Заходом, не знайомилася там знаменитими місцями та іншою красою того краю, я просто там важко, дуже...

Що це у нашому місті робиться? Тільки холоди надходять починають проводити ремонти

Я люблю свій Тульчин. У ньому я ще жодного разу не кинула на тротуар чи повз будинок навіть малесенького папірця чи обгортку від цукерки....

Що то за сила в тобі мій містичний Тульчин

Я народився і значну частину свого дитинства провів в славному місті Тульчині. Найяскравіші враження з тієї пори у мене залишились від двох місць. Ще зовсім...
spot_img