spot_img

Звершення Богослужінь митрополитом Тульчинським Іонафаном та єпископ Сергієм у січні та лютому

spot_img

3 січня Високопреосвященніший Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, звершив Божественну літургію в храмі на честь Казанської ікони Божої Матері, що в м. Ладижин. За богослужінням владиці співслужив митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, єпископ Ладижинський Сергій, вікарій Тульчинської єпархії, єпископ Іполліт та духовенство Тульчинської та Вінницької єпархій УПЦ.

Після Літургії була відслужена Панихида за спочилим настоятелем храму протоієреєм Сергієм Малиновським.

6 січня єпископ Ладижинський Сергій звершив всенічне бдіння напередодні Різдва Христового в кафедральному соборі міста Тульчина.

7 січня Різдв‘яна нічна Божественна літургія в кафедральному соборі міста Тульчина.

Різдво Христове – 2020 рік. Кафедральний Собор Різдва Христового м. Тульчин.

8 січня Високопреосвященніший митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан, звершив Божественну літургію в Свято-Успенському чоловічому монастирі, що в с. Слобода-Тишківська, Гайсинського церковного округу. Владиці співслужив Преосвященний єпископ Сергій, а також намісник монастиря архімандрит Амфілохій (Василевський) з братією та гостями монастиря у священному сані.

Після богослужіння владика Іонафан поспілкувався з насельниками та прихожанами обителі, і привітав їх з Різдвом Христовим.

9 січня Високопреосвященніший митрополит Іонафан, звершив Божественну літургію в Кафедральному соборі Різдва Христового, що в м. Тульчин. Владиці співслужили: архиєпископ Бучацький Пантелеімон, архиєпископ Городницький Олександр, єпископ Ладижинський Сергій, а також духовенство єпархії.

Після богослужіння клірики Тульчинської єпархії привітали свого правлячого архиієрея з Різдвом Христовим, а вікарного єпископа Сергія з престольним святом кафедрального собору в якому він несе послух настоятеля.

Також владика Іонафан нагородив духовенство Оратівського благочиння за тверде стояння у вірі та захист Новоживотівського храму від захоплення.

11 січня з благословіння Високопреосвященнійшого митрополита Іонафана, архієпископ Городницький Олександр та єпископ Ладижинський Сергій звершили всенічне бдіння в храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері смт. Погребище.

12 січня по благословінню Високопреосвященнійшого Іонафана, єпископ Сергій звершив Божественну літургію в Свято-Вознесенському храмі села Савинці Тростянецького церковного округу Тульчинської єпархії. Під час богослужіння преосвященний владика возвів кліриків ієрея Іоанна Мохарука та ієрея Василія Снігура в сан протоієрея.

Була піднесена сугуба молитва за мир в Україні, владика звернувся до парафіян зі словами вітання в Різдвяні святкові дні.

Також 12 січня Високопреосвященніший Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, звершив Божественну літургію в храмі на честь Святого апостола і Євангеліста Луки, що в с.Шумилово, Бершадського церковного округу. Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Анатолій Манзенко.

Після богослужіння владика Іонафан поспілкувався з прихожанами храму.

14 січня Високопреосвященніший митрополит Іонафан, звершив Божественну літургію в Свято-Архангело-Михайлівському храмі, що в с. Олгопіль, Чечельницького церковного округу. Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Василій Смагло та гості храму в духовному сані.

Після богослужіння владика Іонафан поспілкувався з прихожанами храму.

15 січня Преосвященнійший Сергій, єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі, що в смт. Теплик, Теплицького церковного округу. Перед початком Літургії Владика освятив новий розпис храму. Під час богослужіння настоятель храму протоієрей Петро Сівак був нагороджений правом “служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви “Отче наш…”, а ієрей Василій Загранишний, настоятель Свято-Покровського храму с. Пологи, правом носіння “золотого наперсного хреста”. Після Літургії Перосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами.

17 січня в Тульчинському єпархіальному управлінні, під головуванням Преосвященного Сергія, єпископа Ладижинського, вікарія Тульчинської єпархії, відбулося розширене засідання Єпархіальної ради. Присутні обговорили ряд організаційних та дисциплінарних питань. Після засідання отці благочинні, а також клірики кафедрального собору привітали владику Сергія з 41-річчям від Дня народження.

6 лютого Преосвященніший Сергій єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії, звкршив Божественну літургію в храмі на честь Святої Блаженної Ксенії Петербурзької, що в с. Степашки Ладижинського церковного округу. Під час богослужіння настоятель храму ієрей Сергій Олівінський був возведений в сан протоієрея.

Після Літургії владика Сергій поспілкувався з прихожанами та привітав їх з престольним святом.

7 лютого по благословінню високопреосвященнійшого Іонафана, єпископ Ладижинський Сергій вікарій Тульчинської єпархії взяв участь у святкуванні Городницької ікони Божої Матері «ВТАМУЙ МОЇ ПЕЧАЛІ». Божественнну літургію очолив митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, йому співслужили архієреї Української та Білоруської Православних церков.

8 лютого Преосвященний Сергій, єпископ Ладижинський, звершив Божественну Літургію в Свято-Вознесенському храмі м. Бершадь. Владиці співслужили клірики храму та духовенство єпархії. Під час служби Владика нагородив настоятеля храму, благочинного Бершадського церковного округу, протоієрея Олега Мураховського орденом Святителя Димитрія Ростовського.

Після богослужіння Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами та привітав отця Олега з 25-літтям ієрейської хіротонії і 46-літтям з дня народження.

9 лютого Преосвященний єпископ Сергій, звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Гайсин. За богослужінням владика Сергій нагородив, на честь 55-ліття від дня народження, настоятеля храму, благочинного Гайсинського церковного округу, протоієрея Олега Дячину орденом Святителя Димитрія Ростовського.

Після Літургії Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами.

15 лютого Високопреосвященніший Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Погребище. Владиці співслужив Преосвященний Сергій, єпископ Ладижинський, вікарій Тульчинської єпархії, а також настоятель храму, благочинний Погребищенського церковного округу протоієрей Віктор Хоменко та гості храму в священному сані.

Після богослужіння відбувся концерт до 31-й річниці виведення військ з Афганістану присвячений воїнам-інтернаціоналістам, воїнам АТО і всім учасникам бойових дій, під час якого Високопреосвященніший Іонафан нагородив воїнів-афганців та деяких вихованців Парашутно-десантної школи ім. цісаревича Олексія церковними відзнаками.

16 лютого Високопреосвященніший митрополит Іонафан, звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі с. Краснопілка, Гайсинського церковного округу. Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Сергій Гурмач та клірик Гайсинського благочиння, протоієрей Григорій Юрчик. Після богослужіння митрополит Іонафан поспілкувався з прихожанами.

Також, 16 лютого Преосвященний єпископ Ладижинський Сергій, звершив Божественну літургію у Свято-Іоанно-богословському храмі с. Мала Мочулка, Теплицького церковного округу. За богослужінням владика Сергій нагородив настоятеля храму протоієрея Романа Ковальчука правом носіння наперсного хреста з прикрасами. Після Літургії Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами.

20 лютого Високопреосвященнійший Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, охрестив та миропомазав младенця Михаїла у новозбудованому Свято-Успенському храмі міста Ладижин. Ієрарху співслужили двоє священників. Хрещеним батьком став настоятель храму протоієрей Андрій Олійник. Митрополит Іонафан щиро подякував батькові новонародженого – Сергію Ошовському за труди у будівництві храму.

22 лютого з благословіння високопреосвященнійшого митрополита Іонафана єпископ Ладижинський Сергій звершив всенічне бдіння у селі Харпачка Ладижинського церковного округу. Настоятель Свято-Покровського храма протоієрей Антоній Колоденський за заслуги перед Українською Православною Церквою нагороджений правом носіння наперстного хреста з прикрасами.

Також була звершена заупокійна літія у восьму річницю представлення колишнього настоятеля протоієрея Антонія Борисевича.

23 лютого Преосвященніший єпископ Ладижинський Сергій, звершив Божественну літургію в Свято-Архангело-Михайлівському храмі с. Митлинці, Гайсинського церковного округу. Владиці співслужили клірики благочиння. Під час богослужіння настоятель храму, протоієрей Василій Кушнір був нагороджений правом носіння наперсного хреста з прикрасами. Після Літургіїї Преосвященний Сергій поспілкувався з прихожанами.

Також, у цей самий день, 23 лютого, Високопреосвященніший Іонафан, митрополит Тульчинський і Брацлавський, звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі смт. Брацлав. Владиці співслужив настоятель храму, протоієрей Миколай Рогачук. Після богослужіння митрополит Іонафан поспілкувався з прихожанами.

29 лютого Преосвященніший єпископ Сергій, співслужив Високопросвященнішому Іосифу, архієпископу Роменському і Буринському, за Всенічним бдінням в Кафедральному соборі Різдва Христового м. Тульчин. Перед богослужінням в Тульчинський Кафедральний собор прибули мощі святителя Миколая Мір Лікійських Чудотворця.

spot_img

Продаж нерухомості в Тульчині та районі

Продаж квартир, будинків, земельних ділянок та об'єктів комерційної нерухомості за максимально ринковою ціною...

У Тульчині капітально відремонтують 1,5 кілометра дороги

Дорога по вулиці Пестеля у Тульчині – одна із 34-ох комунальних доріг, ремонт яких фінансуватиметься за результатами конкурсного відбору. Капітальний ремонт тут уже розпочався. –...

У Тульчинській громаді створюють індустріальний парк

Під індустріальний парк виділили землю біля села Нестерварка У Тульчинській громаді створять індустріальний парк. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької облради. Для започаткування індустріального парку...

В Тульчині планують демонтувати незаконно встановлені кіоски

В Тульчині, проводитимуть демонтаж кіосків, які знаходяться біля входу на ринок, що по вул. Миколи Леонтовича. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Тульчинської Міськради....

Пошук нерухомості

Швидкий, зручний та простий пошук нерухомості для будь-якого бюджету. Тел.: +38 097 747 29 64

Будинки

Квартири

Земеля

Бізнес

У Тульчині капітально відремонтують 1,5 кілометра дороги

Дорога по вулиці Пестеля у Тульчині – одна із 34-ох комунальних доріг, ремонт яких фінансуватиметься за результатами конкурсного відбору. Капітальний ремонт тут уже розпочався. –...

У Тульчинській громаді створюють індустріальний парк

Під індустріальний парк виділили землю біля села Нестерварка У Тульчинській громаді створять індустріальний парк. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької облради. Для започаткування індустріального парку...

В Тульчині планують демонтувати незаконно встановлені кіоски

В Тульчині, проводитимуть демонтаж кіосків, які знаходяться біля входу на ринок, що по вул. Миколи Леонтовича. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Тульчинської Міськради....

Відео: У Тульчині встановили рекорд України з наймасовішого виконання “Щедрика”

В Тульчині, на території палацу Потоцьких більше 3000 артистів та глядачів встановили Рекорд України на наймасовіше виконання Щедрика.

Тульчинці відзначили 77-у річницю визволення міста від нацистських загарбників

З нагоди 77-ї річниці визволення Тульчинщини від нацистських загарбників у роки Другої світової війни поклали квіти до пам'ятних місць секретар міської ради Віталій Чуба,...
spot_img